Hakkımızda


Türkiye'nin adım adım büyümeye başlayan ticareti ile birlikte 1900'lu yıllarda şahıs firması olarak kurulmuştur. 1965 yılına gelindiğinde dayanıklı tüketim mallarının satışı ve bu sektörde faaliyet gösteren başta ARÇELİK olmak üzere, Türkiye'nin önde gelen markalarının Bolu İli Bayiliklerini alarak iş hayatını sürdürmüştür.
1965 yılında başlayan ARÇELİK ve LEBLEBİCİOĞLU iş birliği günümüze kadar her yıl artan bir sinerji ile devam etmiştir. ARÇELİK ile hep ilklere imza atan Leblebicioğlu Ltd Şti, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği sıralamasında Bölgesinin lideri konumundadır. 1994 yılında bölgesinin ilk örnek Arçelik Bayii unvanını almıştır.
Leblebicioğlu Ltd Şti, 2003 yılında 2000mkapalı alana sahip LEBLEBİCİOĞLU ALIŞVERİŞ MERKEZİNİ hizmete sokarak faaliyetlerine burada devam etmektedir.
2005 yılında gelindiğinde hazır mobilya sektörünün LİDER MARKASI olan İSTİKBAL MOBİLYA'nın Bolu İl bayiliğini alarak mobilya sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.
2010 yılında, kültür ve tabiat varlıkları koruma kurulu tarafından tescili olan LEBLEBİCİLER KONAĞINI aslına uygun olarak inşa ederek Bolu iline tarihi bir binayı kazandırmıştır. Bu tarihi bina, şirketin, lojistik merkezi olarak hizmet vermektedir.
2016 yılında, ARÇELİK satış mağazasının bir şubesi ESAS 14 BURDA alışveriş merkezinde hizmet vermeye başlamıştır.
2017 yılında, LEBPA markasını oluşturak kaliteli hizmet anlayışını ve perakende sektöründeki tecrübesini  "lebpa.com" e-ticaret sitesi üzerinden internet dünyasına da taşımıştır.
Leblebicioğlu Ltd Şti, bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Beyaz eşyada ARÇELİK, elektronikte GRUNDİNG, PHILIPS, SAMSUNG, mobilyada İSTİKBAL,aksesuar, aydınlatma ve halı grubunda DECO markalarını tek çatı altında oluşturmuştur. Ürün ve satış sonrası destek konusunda bir dünya markası olan bu şirketlerin Bolu İl Bayisi olmanın gurunu yaşamaktadır.
Değerli Leblebicioğlu Müşterileri, Çok uzun yıllardır ev eşyaları konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.
Amacımız,  Sizlere en kaliteli ve satış sonrası desteği en iyi olan markaların ürünlerini sunmak. Bayisi olduğumuz tüm markaların satış uygulamalarını ve kampanyalarını sizlere en iyi şekilde yansıtmaktır.
Bu amaca ulaşabilmek için profesyonel bir yönetim anlayışı ile hareket ettik. Kendi konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış satış ve satış sonrası destek ekipleri oluşturduk. Çalışanlarımız, müşterilerimizin tüm soru ve sorunlarını çözebilmek için uzun ve yorucu eğitim seminerlerine katıldı. Şirket içi ve dışı eğitimlere çok önem verdik ve vermeye devam ediyoruz. Ürün satışı ve desteği konusunda tüm yenilikleri takip ettik. Yenilikleri ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanmaya çaba gösterdik.
LEBLEBİCİOĞLU,  geçmişinden aldığı güç ve değerler ile günümüze kadar gelmiş, geleceğe de emin adımlarla ilerlemektedir.

"Geçmişten bu güne, bu günden geleceğe." 

Saygılarımızla,
Leblebicioğlu Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Adına
Devrim ve Hakkı LEBLEBİCİOĞLU